top of page

KEDİ ve KÖPEK MAMALARI

HOLİSTİK TAHILSIZ MAMALAR

thePet+ holistik mama; hastalık önleyici ve koruyucu içeriğiyle, evcil hayvanlarınıza, vücudun savunma fonksiyonlarını uyarmaya yardımcı olan temel besinleri, vitaminleri, mineralleri ve diğer birçok önemli maddeleri sağlar, böylece hayvanların koruyucu olarak beslenmesini sağlar.
thePet+ evcil hayvanların beslenmesinde modern bir yaklaşımı temsil eden, genç ve gelecek vaat eden bir süper premium ürün markası. Evcil hayvanların bakımını bir bütün olarak anlayan deneyimli beslenme uzmanları ile işbirliği içinde geliştirilmiştir. Uzun deneyimlerine dayanarak, evcil hayvan maması alanındaki en yeni trendleri karşılayan ürünleri tasarlamışlardır.
thePet+ markasının özü sağlığın teşviki ve geliştirilmesi konusundaki odak noktasıdır. Tüm ürünler, fonksiyonel malzemeler, yani, evcil hayvanın sağlık durumunu aktif ve aynı zamanda olumlu yönde etkileyen maddeler ile zenginleştirilmiştir. Ürünler, üstün kalitede olup ve en yüksek kalitede malzemelerden Çek Cumhuriyeti’nde üretilmektedir.

Fonksiyonel ödüller, thePet+ 'nın evcil hayvanların iyi beslenmesini sağlamaya yardımcı olan lezzetli ikram ve sağlıklı bileşenlerin eşsiz bir kombinasyonunu temsil eder.
kocka_pes-1-400x4004.jpg
TAZE ET KULLANIMI
thePet+ doğal hayvan yemlerine saygı duyar ve bu nedenle taze et, ürünlerimizi yapmak için kullanılan temel bileşenlerden birini oluşturur. Sadece kullanılan taze etin kalitesi değil, aynı zamanda mama tanelerine ilavesinden önce gereksiz ısıl işlem uygulanmayan doğrudan işleme sistemi ürünlerin kalitesini, besin değerlerini ve lezzetini önemli ölçüde etkiler.
TAHILSIZ
Tahıl içermeyen bileşimleri nedeniyle, thePet+ mama tarifleri, günümüzde hayvan yemlerinde tahıl içeriklerinin aşırı kullanımı nedeniyle sık sık ortaya çıkan potansiyel alerjik reaksiyon riskini ortadan kaldırmaktadır. İstatistikler, her yedi hayvandan birinin yemdeki belirli bir bileşene alerjisi olduğunu ve tahılların en sık görülen alerjik reaksiyon kaynaklarından biri olduğunu göstermektedir.
ŞİFALI OTLARIN KULLANIMI
thePet+ markalı ürünlerin aktif bileşenini oluşturan şifalı otlar, evcil hayvanların doğal bir şekilde sağlığını ve refahını destekler. Belirli hayvanların ihtiyaçlarını karşılayan bireysel ürünler için özenle seçilirler. Doğal antioksidanlar, böbrekleri, sindirimi, bağışıklığı, vücudun detoksifikasyonunu destekler; bütün bunlar ve diğer birçok alan, hayvanlar için doğal olanı doğal bir şekilde ele alır.

PREMİUM YAŞ MAMA (KONSERVE) ve FONKSİYON BAKIM ÜRÜNLERİ

Uzun yıllardır uluslararası pet sektörünün içinde olan firmamız, sektörün önde gelen firmalarına ithalat ve ihracat konusunda danışmanlık yapmıştır ve halen yapmaya devam etmektedir. Yerli üretimin artması sektörün ihracatla tanışmasına zemin oluşturmuştur. İhracata yaptığı katkılardan dolayı pet sektöründe farklı bir yere sahip olan firmamız Premium yaş mama (konserve) ve fonksiyon bakım ürünleri üretimi alanında Türkiye pazarındaki eksikliğin ve ihtiyacın giderilmesi için 2019 yılında %100 yerli sermaye ile ‘Bosphorus’ markasını oluşturmuş ve ürünlerini ihracat aşamasına taşımıştır.
Bizim önceliğimiz ailelerimizin birer parçası haline gelen evcil dostlarımızın iyi beslenmeleri ve sağlığıdır. Bu çerçevede Bosphorus Premium Pet Food olarak ürün ve hizmet kalitemizi her geçen gün artırarak hayvanseverlere ve evcil dostlarımıza layık oldukları kaliteli ve güzel ürünleri sunmayı hedeflemekteyiz.
1000x600.png
bottom of page